TR
  • Rezervasyonlarınız İçin
    Hafta içi ve hafta sonu 08:00 - 18:00 saatleri arasında 444 0 349 numaralı hattımızdan rezervasyon merkezimize ulaşabilir veya web sitemiz üzerinden 7/24 gerçekleştirebilir ve online ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca uzun dönem araç kiralama taleplerinizi kurumsal@euronetcar.com aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.
  • Mutlu İletişim Merkezi
    Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz. Müşterilerimize doğru bilgiyi en hızlı şekilde vermeye ve herhangi bir sorunla karşılaştıklarında yardımcı olmaya özen gösteriyoruz. Her türlü öneri, talep, eleştiri ve yorumlarınız için hafta içi 08:00 – 17:00 saatleri arasında 444 0 349 numaralı hattımızdan Mutlu İletişim Merkezimizden ve web sitemizde bulunan iletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.
  • Tam Destek Hizmeti
    Arıza, kaza ve benzeri her türlü acil durumda 444 0 349 hattımızda 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilir ve yol yardım hizmeti alabilirsiniz.
Bersam Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti. ( Euronet Car )
Mahmutbey Mah No:5 Tepe Plaza Kat:6 Bağcılar/İstanbul
BİZE ULAŞIN
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et