Rezervasyon Klavuzu
Rezervasyon Yönetimi

Kiralama Yeriniz

Kiralama Tarihiniz ve Saatiniz
Dönüş Yeriniz

Dönüş Tarihiniz ve Saatiniz
Döviz
Bebek Koltuğu

Navigasyon


Araç Kiralama Ofislerimiz

Euronetcar Araç Kiralama Türkiye'de Başta İstanbul Atatürk Havalimanı olmak üzere Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar, İstanbul Taksim, Kayseri, İzmir, Diyarbakır, Ankara ve Malatya'daki ofisleri ile hizmet vermektedir. İstanbul oto kiralama, Kayseri oto kiralama, Malatya oto kiralama ihtiyaçlarınız için bizi her zaman arayabilirsiniz. Kayseri Rent A Car, Malatya Rent A Car, İstanbul Rent A Car için 24 saat hizmet vermekteyiz. Araç kiralama ofislerimize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz

VIP Minibüs Kiralama

Euronetcar sizlere konser, konferans, düğün organizasyonu ve iş seyehatleriniz için lüks ve konforu bir arada sunuyor!

Euronetcar Vip Minibüs kiralama servisi diğer minibüs kiralama hizmetlerinden oldukça farklı bir yapıdadır. Özel olarak düzenlediğiniz gezilerinizi İstanbul Vip Minibüs kiralama seçeneğimiz ile daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Euronetcar Vip Minibüs Kiralama servisinde çzel olarak tasarlanmış üç farklı tip ve markada araç opsiyonu vardır. Volkswagen Caravelle, Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter...

Araçların iç kısmı tasarımcılar tarafından özel olarak dizayn edilmiştir. Kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak tasarlanmış olan araçlar ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak bir seyehat aracına dönüştürülmüştür. 

Deri döşeme elektrikli koltuklar, elektrikli perdeler, özel klirama sistemi, playstation 3, Apple İpad, çay/kahve makinası, özel kasa, led tv, internet erişimi, özel ses ve video sistemi gibi son teknoloji  ürünler ile donatılmıştır.

Lüks ve konfor Euronetcar Vip Minibüs Kiralama servisi ile sizlerle buluşıyor! 

Lüks ve konfor Euronetcar Vip Minibüs Kiralama servisi ile sizlerle buluşıyor!

Euronetcar Vip Minibüs Kiralama servisinde sizlerin isteğine bağlı olarak içecek servisi yapılabilir. İstanbul Vip Minibüs kiralama ihtiyaçlarınız için tecrübeli personeli ve geniş araç filosuyla , Euronetcar İstanbul Vip Minibüs kiralama servisi hizmetinizdedir.  

Vip minibüs kiralama servisi ile ilgili detaylı bilgi için info@euronetcar.com üzerinden mail gönderebilir ya da 444 22 07 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.