Rezervasyon Klavuzu
Rezervasyon Yönetimi

Kiralama Yeriniz

Kiralama Tarihiniz ve Saatiniz
Dönüş Yeriniz

Dönüş Tarihiniz ve Saatiniz
Döviz
Bebek Koltuğu

Navigasyon


Araç Kiralama Ofislerimiz

Euronetcar Araç Kiralama Türkiye'de Başta İstanbul Atatürk Havalimanı olmak üzere Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar, İstanbul Taksim, Kayseri, İzmir, Diyarbakır, Ankara ve Malatya'daki ofisleri ile hizmet vermektedir. İstanbul oto kiralama, Kayseri oto kiralama, Malatya oto kiralama ihtiyaçlarınız için bizi her zaman arayabilirsiniz. Kayseri Rent A Car, Malatya Rent A Car, İstanbul Rent A Car için 24 saat hizmet vermekteyiz. Araç kiralama ofislerimize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz

Malatya Havalimanı Araç Kiralama

Euronetcar  Malatya Havalimanı Araç Kiralama ofisinde "Malatya Araç Kiralama" servisi ile hizmetinizdedir.

Hititçe " Bal " anlamına gelen Melid kelimesinden türeyen Malatya ismi Türkiye`nin en önemli kentleri arasında yer alır. Doğu Anadolu`nun en önemli bölgesinde yer alan Malatya, doğası ve tarihi eşsizliğiyle ön plana çıkar.

Euronetcar Malatya Havalimanı Araç Kiralama Ofisinde " Malatya Araç Kiralama " servisi ile hizmetinizdedir. 

Kayısı Malatya için ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü dünya kayısı üretimin %80`ini tek başına karşılayan Malatya, ekonomisini bu meyveden üretir. Her yıl binlerce yabancı ve yerli turisti ağırlayan Malatya, iş ve gezi seyahatlerinin de uğrak noktasıdır. Şehri ziyaret edenler çoğunlukla havayolunu tercih ederler. Malatya Havalimanı ise şehre 30 km mesafededir. 

Euronetcar Malatya Havalimanı araç kiralama servisinden kiraladığınız aracınız ile şehri doyasıya gezebilir, Malatya`nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilir, işlerinizi vakit kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. 

Peki Malatya`da gezilecek yerlerde öne çıkanlar hangileridir?

     Eski Malatya

     Bedesten

     Çarşı Camii

     Ulu Camii

     Somuncu Baba Camii

     Arslantepe Höyüğü

     Malatya Müzesi

Euronetcar Malatya Havalimanı araç kiralama ofisimiz eğitimli, tecrübeli personeli ve her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek genişlikteki filosuyla, Malatya Araç Kiralama servisi ile hizmetinizdedir. 

Uçuştan önce Malatya araç kiralama ve Malatya havalimanı araç kiralama ile ilgili yaptığınız rezervasyondan sonra kiraladığınız aracınız sizi havalimanı çıkış kapısında bekliyor olacaktır. 

Malatya araç kiralama ve Malatya Havalimanı Araç kiralama ile ilgili Euronetcar.com üzerinden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz.

Malatya Havalimanı araç kiralama ve Malatya araba kiralama ile ilgili detaylı bilgi için 444 22 07 No’lu telefondan veyainfo@euronetcar.com adresinden ulaşabilirsiniz.