Rezervasyon Klavuzu
Rezervasyon Yönetimi

Kiralama Yeriniz

Kiralama Tarihiniz ve Saatiniz
Dönüş Yeriniz

Dönüş Tarihiniz ve Saatiniz
Döviz
Bebek Koltuğu

Navigasyon


Araç Kiralama Ofislerimiz

Euronetcar Araç Kiralama Türkiye'de Başta İstanbul Atatürk Havalimanı olmak üzere Atatürk Havalimanı İç ve Dış Hatlar, İstanbul Taksim, Kayseri, İzmir, Diyarbakır, Ankara ve Malatya'daki ofisleri ile hizmet vermektedir. İstanbul oto kiralama, Kayseri oto kiralama, Malatya oto kiralama ihtiyaçlarınız için bizi her zaman arayabilirsiniz. Kayseri Rent A Car, Malatya Rent A Car, İstanbul Rent A Car için 24 saat hizmet vermekteyiz. Araç kiralama ofislerimize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz

Filo Kiralama

Operasyonel araç kiralama, kurumsal şirketlerin satış ve dağıtım gibi görevlerini yerine getirmesi için gereken ulaşım araçlarını, toplu bir halde, önceden belirlenmiş bir zaman dilimi içerisinde işletmelere kiralanması sistemidir. 

Filo kiralama (operasyonel araç kiralama) modelinde  aylık ödemeler sonucunda maliyetler sabit tutulur ve gider bütçesi eşit bir hale gelir. Kiralayan kurum ise payını şirketin özsermayesinden kullanmadığı için, nakit sorunu yaşamaz ve araç kiralamaları için ödenen faturalar gider olarak yazılır. Bu durumda vergi avantajı sağlanmış olur. 

Filo kiralama sistemi özellikle kurumsal şirketlere büyük fayda sağlar. Günümüz ekonomik şartlarında işletme sahipleri,  Filo kiralama avantajlarından dolayı ihtiyaç duydukları otomobilleri satın alma fikrinden vazgeçip, araç kiralama yoluna giderler.

Araçların dönemsel bakım giderleri, bandroller, yedek araç tahsisi, kaza ve hırsızlık sigortası ve yol yardım hizmetleri Euronetcar  tarafından karşılanır.

Euronetcar Operasyonel Filo Kiralama Avantajları

 - Dönemsel bakım giderleriyle uğraşmazsınız.           

 - Kendinize ait bir filo satın almak yerine, Euronetcar Filo Kiralama servisi’nden  faydalanırsanız, araçların genel gider masraflarını düşünmenize gerek kalmaz.

 - Kaza ve hırsızlık gibi durumlarda  herşey sigorta aracılığı ile tarafımızdan karşılanır.

  - Ay sonunda kesilen araç kiralama bedelleri faturası kurumunuza vergi avantajı sağlar. Normal şartlarda MTV vergisi, filo kiralama modelinde gider olarak gösterilebilir. 

  - Periyodik bakımlar, olası hırsızlık ve kaza gibi durumlar ile  ilgilenmesi için personel bulundurmanıza gerek kalmaz.

  - Euronetcar Filo Kiralama modelinde kendi firmanız adına kiraladığınız tüm araçların trafik sigortası, bandrol, kasko, muayene gibi işlemler için zaman ve kaynak ayırmanıza gerek kalmaz, bu durumda şirketiniz önemli ölçüde tasarruf etmiş olur. 

  - Aylık araç kiralama sisteminde km sınırı yoktur.

  -Euronetcar Filo Kiralama’dan kiralanadığınız hiç bir araç için temlik veya rehin işlemi ile karşı karşıya kalmazsınız. 

Filo kiralama hizmeti ile işletmenizin yükünü en aza indirebilirsiniz. En önemlisi zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Aylık araç kiralama servisinde , filomuzda bulunan tüm araçlar isteğiniz üzere kiralanabilir.

Euronetcar Filo kiralama servisi ile hizmetinizdedir. 

Aylık araç kiralama ve filo kiralama ile ilgili detaylı bilgi için 444 22 07 No’lu telefonu arayabilir veya info@euronetcar.com adresinden ulaşabilirsiniz..